Zaświadczenie do programu "Czyste Powietrze"

Charakterystyka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłobucku w Kłobucku wydaje zaświadczenia o przeciętnym miesięcznym dochodzie przypadającym na jednego członka gospodarstwa domowego konieczne do złożenia wniosku o dotację w programie "Czyste Powietrze". Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Więcej o programie można przeczytać tutaj oraz tutaj.

Wnioski można składać osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kłobucku, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00, pocztą tradycyjną lub elektronicznie poprzez platformę ePUAP lub inny środek komunikacji elektronicznej - pod warunkiem opatrzenia wniosku kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym.

Podstawa prawna

Ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. - Prawo ochrony środowiska

Pracownik odpowiedzialny

Starszy inspektor

Edyta Nowak

pokój nr 10 (parter)

telefon: 34 37 35 105

e-mail: enowak@gopsklobuck.pl

Starszy inspektor

Ewa Wrocławska

pokój nr 10 (parter)

telefon: 34 37 35 105

e-mail: ewroclawska@gopsklobuck.pl

Pliki do pobrania

informacja o cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.