Piknik w ramach projektu Gmina Kłobuck dla Ukrainy

W piątek, 30 czerwca 2023 odbył się piknik rodzinny dla uczestników projektu Usługi społeczne na rzecz ograniczenia skutków kryzysu wywołanego konfliktem zbrojnym na terytorium Ukrainy - Gmina Kłobuck.

Była to ostatnia okazja w ramach działań projektowych na spotkanie się i wspólną integrację z obywatelami Ukrainy przebywających na terenie naszej gminy.

Dla uczestników projektu czekały gry i zabawy zorganizowane przez animatorki z firmy Alee Frajda, dmuchaniec i stoisko z watą cukrową od firmy HappyParty oraz słodki poczęstunek przygotowany przez GOPS Kłobuck.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację pikniku oraz samym uczestnikom projektu za liczne przybycie.

Projekt Usługi społeczne na rzecz ograniczenia skutków kryzysu wywołanego konfliktem zbrojnym na terytorium Ukrainy - Gmina Kłobuck jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa IX. Włączenie społeczne, Działanie 9.2. Dostępne i efektywne usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 9.2.10. Usługi społeczne na rzecz ograniczenia skutków kryzysu wywołanego konfliktem zbrojnym na terytorium Ukrainy – tryb nadzwyczajny.

Galeria

informacja o cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.