Gmina Kłobuck dla Rodziny

Charakterystyka

Jeżeli prowadzisz firmę na terenie Gminy Kłobuck włącz się do programu Gmina Kłobuck dla Rodziny. Do współpracy zapraszamy podmioty niezależnie od sektora czy wielkości. Warunkiem udziału jest zapewnienie ulg i zwolnień dla rodzin wielodzietnych, zamieszkałych na terenie Gminy Kłobuck i posiadających Kartę Dużej Rodziny.

Korzyści dla firm, które przystąpią do programu:

  • możliwość umieszczenia przy wejściu do obiektu, w witrynach, punktach kasowych i swoich materiałach informacji o przystąpieniu do programu. Każda firma otrzyma materiały promocyjne ze znakiem "Gmina Kłobuck dla Rodziny – Karta Dużej Rodziny". Aktualny wykaz firm i udzielone przez nich ulgi i zwolnienia znajdować się będą na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń Gminy Kłobuck oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kłobucku;
  • zwiększenie rozpoznawalności i zainteresowania ofertą firmy;
  • współtworzenie po raz pierwszy organizowanego w Gminie Kłobuck programu skierowanego dla rodzin wielodzietnych.

Podstawa prawna

Uchwała nr 202/XXIII/2016 Rady Miejskiej w Kłobucku z dnia 12 lipca 2016 r. w sprawie wprowadzenia na terenie Gminy Kłobuck Programu dla rodzin wielodzietnych "Gmina Kłobuck dla rodziny – Karta Dużej Rodziny"

Pracownik odpowiedzialny

Starszy inspektor

Ewa Wrocławska

pokój nr 10 (parter)

telefon: 34 37 35 105

e-mail: ewroclawska@gopsklobuck.pl

Zobacz również

Pliki do pobrania

informacja o cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.